Videod » Ohutusvideod

Ohutusvideod
Tulest targem

Suitsuandur Otto räägib, kuidas ta kodudes inimesi aitab.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Parimate märkide lugu"

Esimene Napo film tutvustab töökohal leiduvaid mitmesuguseid tööohutuse ja töötervishoiu märke.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Ohutus töökohal ja mujal"

Film räägib eeskujulikust töötajast nimega Napo. Tööl on ta korralik, aga pärast tööd muutub hooletuks. Nõnda satub ta ohtlikesse olukordadesse, kuni saabki lõpuks vigastada ja satub haiglasse. Film näitab ohtlikke olukordi liikluses, kodus, vaba aja veetmisel, ühiskondlikul lävimisel ja spordis.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Ohutu lähe"

Selle filmi eesmärk on suurendada uues ametis või uuel töökohal alustavate noorte inimeste teadlikkust probleemidest, millega neil tuleb kokku puutuda.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Napo seiklused"

Film jutustab üldlevinud ohtudest töökohal ja sobib eriti hästi neile, kelle töökogemus on vähene või puudub sootuks. Filmis rõhutatakse riskiteadlikkust ja ohutult töötamise tähtsust, samuti seda, miks on oluline saada õige väljaõpe.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Napo teeb puhta töö"

Selles filmis tutvustatakse puhastustöödel ja ajutistel töödel esinevaid tervise- ja turvariske, sealhulgas libisemine ja komistamine, kukkumine, raskuste tõstmine ja üksi töötamine.

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Napo ja ohtlik tegevus''

Napo näitab ohtlikke olukordi töökohas.

Saada see sõbrale
Napo multifilm "Napo ehitab"

Napo töötab ehitusplatsil, näidates mõningaid sageli seal varitsevaid ohte ja riske. Filmi eesmärk on suurendada teadlikkust kõige sagedamini esinevate ohtude kohta ehitusplatsil ja anda võimalus järele mõelda, milliseid ennetavaid meetmeid oleks pidanud ühes või teises olukorras kasutama.

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Hoia oma nahka!''

Filmis tõstetakse teadlikkust naha kokkupuutest ohtlike (ja vahel vähem ohtlike) ainetega, kokkupuuteolukordadest ning võimalustest riskide vältida, nahka kaitsta ja kahjustusi ennetada. Napo avastab mitmesuguseid olukordi, milles kokkupuude kemikaalide ja teiste ainetega võib kahjustada nahka.

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Ohtlikud kemikaalid"

Napo töötab selles filmis mitmesuguste kemikaalidega, ka nendega, mis on ärritavad, tuleohtlikud, söövitavad, mürgised või keskkonnale ohtlikud. Pärast iga lõiku selgitatakse parimat viisi, kuidas õnnetusi vältida ja töötada ohutult.

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Ohutu hooldus''

Hooldustööde puudulikkus on tööõnnetuste ja kutsehaiguste tähtis põhjus. Paljud tööõnnetused juhtuvad hooldustööde ajal, samuti hoolduse puudumise või halva kvaliteedi tõttu.

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Kergenda kandamit''

Luu- ja lihaskonna vaevused on kõige sagedasem tööga seotud terviseprobleem - koguni 90% inimestest on mõnel eluhetkel kannatanud seljavalu, vaegusi kätes ja üksluise tööga seotud pingest tekkinud traumade käes. Vaata veel: http://www.napofilm.net/et/napos-films

Saada see sõbrale
Napo multifilm ''Lõpetage see müra!''

Müra töökohal mõjutab. Filmi eesmärk on näitlikustada mõningaid peamisi kuulmiskahjustuste põhjusi ja rõhutada vajadust hoida müraallikad kontrolli all, võtta ennetavaid meetmeid ja kanda vajaduse korral sobivaid kuulmiskaitsevahendeid.

Saada see sõbrale
Vinku õpetab- ratta valimine

Tänud Gretale, Oskarile, Frankile ja CFC Jalgrattakooli lastele. Vaata juurde www.vinku.ee

Saada see sõbrale
Vinku õpetab- ristmiku ja sõidutee ületamine jalgrattaga

Tänud Gretale, Oskarile, Frankile ja CFC Jalgrattakooli lastele. Vaata juurde www.vinku.ee

Saada see sõbrale