Multikad » Peegliplika

Peegliplika
Peegliplika jõulud

Kätte on jõudnud jõululaupäv ning pidustuste ja kingituste aeg on käes.

Saada see sõbrale
Lumetorm, siidiussid ja piparkoogid

Marta on parasjagu sõprade siidiussidega õues, kui kuuleb oma hoovipuult, et lumetorm on tulemas. Ilmataat aitab tuulega siidiussid tagasi Armeeniasse ja Marta osustab nüüd hoopis naabritädilt piparkoogiretsepti küsima minna.

Saada see sõbrale
Armeeniareis lendaval vaibal 3/3

Marta ja Astra uudistavad veel natuke mägede vahel ja jõuavad koju, kus ema juba väga muretseb. Kingiks toodud puuviljade asemel roomavad aga karbist välja väga armsad ja uudishimulikud siidiussid...

Saada see sõbrale
Armeeniareis lendaval vaibal 2/3

Reis lendava vaibaga jätkub. käiakse piimatorus, mineraalveebassenides ja lõpuks ka nahkhiirtekoopas.

Saada see sõbrale
Armeeniareis lendaval vaibal 1/3

Peegliplika ja Astra lendavad lendava vaibaga Armeeniasse, kus mäevaim koos madudega vaaritab neile 100st taimest parimat rooga. Lugu jätkub peagi...

Saada see sõbrale
Metsas 2/2 - Puu otsa vaatlusonni ehitamine

Kõik lähevad koos metsa mustikale. Metsas kotkast kohates tekib aga idee hoopis puu otsa onn ehitada. Marta värvib selle mustika ja vaarikavärviga ära. Üleval onnis räägitakse haldjatest ja nõidadest ning muustki põnevast ning süüakse allesjäänud marju.

Saada see sõbrale
Metsas 1/2 - kohtumine trikipoiss Peetriga

Paul ja Marta lähevad metsa mustikale, kui kohtavad tee peal trikipoiss Peetrit. Peeter oskab sõita monorattaga, zhongleeriga ja ka diabolot lennutada. Lisaks teab Paul veel rääkida Newtonist, kes raskusjõu avastas.

Saada see sõbrale
Pudelimäng ja mukkimine

Marta mukib ennast ära ja hakkab sõpradega pudelimängu mängima. Mängu käigus tuleb välja palju põnevaid soove ja unistusi. Marta aga peab liivarannas liivaingleid tegema ning tibutav vihm ajab ripsmetushi laiali ning muudab ta hoopis pandakaruks :)

Saada see sõbrale
Peresündmus

Marta leiab raamaturiiulit koristades suure pruuni kasti, mille avanedes selgub, et see on täis isa hobuse auhindu ja et isa oli kunagi edukas ratsasportlane ja mängis isegi Viimses Reliikvias kaasa...

Saada see sõbrale
Marta sünnipäev - megapidu!

Marta otsustab sünnipäeva pidada veel pooleliolevas suvilas. Toiduvalmistamisega tuleb väheke eksperimenteerimist ja õhtu käigus juhtub igasuguseid põnevaid ja ootamatuid asju.

Saada see sõbrale
Superlahe moeshow ja grilliõhtu diskoga

Peegliplika vanemad hakkasid aita koristama ja leidsid palju vanu riideid. Tüdrukud otsustasid neid õmmelda kostüümid ja teha moeshow, posid aga tõid grillliha ja grammofoni ning õhtul toimus megalahe aiapidu. Vaata järgi!

Saada see sõbrale
Jazzilinnud

Peegliplika ja Paul kohtavad inimkeeli rääkivaid Jazzi-linde, kes kutsuvad neid aprillis erinevatele kontsertitele.

Saada see sõbrale
Öösel pimedasse metsa eksinud

Peegliplika otsustab sõbrannaga vanaemale maale bussiga külla sõita. Metsas imetlevad nad lumikellukesi, teevad viimasel lumel vastlasõitu ja öö hakul eksivad pimedasse metsa. Õnneks leiavad nad kalamees Janno hubase tare, kes neid hädast välja aitab.

Saada see sõbrale
Ravimteed, flygrossing ja klaaspärlimäng

Selles osas saab peegliplikalt teada tarkusi ravimtaimede kohta, käia temaga koos flygrossingut proovimas ja lisaks õppida veel vanadelt etruskite juurest pärit klaaspärlimängu.

Saada see sõbrale
Pajuutudest ehted ja Metsa Peremehe mäng

Peegliplika käib mere ääre pajuutusid korjamas ning meisterdab endale vahvad ehted, siis aga tulevad talle sõbrad külla ja koos hakatakse mängima Metsa Peremehe mängu. See on üks põnev mäng, mida ka poest saada on.

Saada see sõbrale