RAAMATUD

Pukanuta
Pukanuta on oma seiklustest raamatu kirjutanud, vaata lähemalt!
07 / 07 / 2015 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi loodusvihik
Jänku-Jussi loodusvihik on 36-leheküljeline pehmekaaneline täisvärviline arendav töövihik 3-8 aastastele, Vihikus on 16 arendavat loodusjuttu koos QR koodiga käivituvate samateemaliste multikatega, lisaks kleepsulehed, piltide äraarvamine-kirjutamine, värvimine, arvutamine, tähtede kinnistamine, voltimine ning erinevad nuputamisülesanded.
14 / 04 / 2013 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi numbritoodete komplekt
Jänku-Jussi numbritoodete komplekt sisaldab Jänku-Jussi numbriraamatu, Jänku-Jussi numbrivihiku ja kingitusena kilepakendis Jänku-Jussi numbrilugude DVD.
10 / 01 / 2013 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi tähetoodete komplekt
Jänku-Jussi täheraamat aitab lapsel koos vanemaga uudselt ja mänguliselt tähti õppida.
10 / 01 / 2013 Saada see sõbrale
Eduard ja Pihla hakkavad töövarjudeks. Tiina Saar
Väike tüdruk Pihla ei tea, kelleks saada. Koos vanaisa Eduardiga hakkavad nad tutvust tegema erinevate ametitega.
01 / 06 / 2012 Saada see sõbrale
Minu esimene äri
Eesti esimene raha ja ettevõtluse teemale suunatud lasteraamat „Minu esimene äri“.
26 / 04 / 2012 Saada see sõbrale
Putukad õhus, maas ja vees
Retkel putukariiki on lastele teejuhtideks bioloog Tuul Sepp, kes kirjutas putukatest põnevad jutud, ning bioloog-zooloog Urmas Tartes, kes tegi putukatest vahvad pildid.
05 / 04 / 2012 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi lood 5 - kevad
Jänku-Jussi kevadlugude raamat on nüüd raamatupoodides!
09 / 03 / 2012 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi lood 4 - talv
Jänku-Jussi lood 4 raamatus on 23 rõõmsat talvelugu. Lisaks jõulutoimetustele ja lumes möllamisele tuleb juttu ka Jassi eelkoolist ning koduõpetajast, Jussi koolitülist ja tuulerõugetest. Raamatut täiendab värviraamat, kus kõik pildid ilusasti värvimist ootamas. Illustratsioonid Maigi Magnuselt. Autoriteks Jaanus ja Janika Leoste.
27 / 11 / 2011 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi lood 3 - sügis
''Jänku-Jussi lood 3'' raamatus on jänkupere hõivatud sügistoimetustega. Jussil algab jälle kool koos juuksuriskäigu, herbaariumi koostamise, lugemispäeviku täitmise, spordipäeva teatevõistluse ja muude toimetustega.
31 / 07 / 2011 Saada see sõbrale
Vene keeles. Jänku-Jussi lood 3
Jänku-Jussi lood on saadaval ka venekeelse raamatuna. Ja e-raamatuna :)
03 / 07 / 2011 Saada see sõbrale
Vene keeles. Jänku-Jussi lood 2
Väga pop raamat on nüüd saadaval ka venekeelsena. Nii klassikalise kui ka e-raamatuna! Ikka raamatupoodidest.
14 / 06 / 2011 Saada see sõbrale
Värviraamat. Juss ja Jass mängivad hambaarsti juures
Tasuta allalaetav värviraamat *.pdf formaadis, mis on koostatud Jänku-Jussi multika põhjal "Juss ja Jass mängivad hambaarsti juures"
08 / 06 / 2011 Saada see sõbrale
Jänku-Jussi lood 2 - suvi
''Jänku-Jussi lood 2'' räägib jänkupoiste suvest maal ja linnas.
08 / 06 / 2011 Saada see sõbrale
UUS LASTERAAMAT ''HAMBARAAMAT. Kõik sinu piimahammastest''
Miks piimahambad loksuma hakkavad? Mis siis juhtub, kui piimahambad ära tulevad? Millest hammas koosneb? Miks hambad haigeks jäävad? Kuidas hoida hambaid tervetena? Kõikidele nendele küsimustele saavad lapsed vastuse sellest vahvast humoorikate piltidega raamatust.
08 / 06 / 2009 Saada see sõbrale
UUS LASTERAAMAT „Ämblike kool ehk Tsenko seiklused ja sekeldused“
„Ämblike kool” koosneb lühikestest lugudest, kus saame tuttavaks ämblikupoiss Tsenko ja tema sõprade Mia-Mai, Ähhi, Alfresko, vana Kännuämbliku ja paljude teistega. Sündmustik toimub Eesti metsas, kus ämblikulastega igasuguseid naljakaid ja õpetlikke juhtumisi sünnib.
05 / 06 / 2009 Saada see sõbrale
VAATA, SIIN ELAB KARUPOEG
Karupoja kodus on palju põnevat, mida avastada. Pisike raamatusõber saab koos karupojaga toast tuppa jalutada ja tundma õppida kõiki asju, mis karukese majas leiduvad. Vahvate illustratsioonidega raamat väikelastele aitab neil tundma õppida uusi sõnu ja saju.
14 / 05 / 2009 Saada see sõbrale
VIIKINGID
Muistsed viikingid olid hirmuäratavad sõjamehed ja vaprad maadeuurijad, kes purjetasid ookeanidel ja kauplesid kaugetel maadel, rüüstasid linnu ja külasid.
27 / 04 / 2009 Saada see sõbrale
Sõbrasalmik
Kolme eri kujundusega klassikaline, aga uuendatud sisuga koolilapse salmik, kuhu sõbrad saavad enda kohta kirja panna kõik selle, mida oluliseks peavad. Tavapärase nime, vanuse ja aadressi kõrval saab üles märkida ka meiliaadressi, hobid, saavutused, lemmikraamatud, -filmid ja -veebileheküljed. Loomulikult on ka foto kleepimise ning salmi või joonistuse koht. Ilus mälestus oma sõpradest kogu eluks.
08 / 04 / 2009 Saada see sõbrale
Hamster, kass ja teised. Väike lemmikloomaviktoriin
Merisead on suurepärased ujujad või pole nad seda? On veel palju põnevat, mida me oma lemmikute – koera, kassi, hamstri, merisea, küüliku, viirpapagoi, kilpkonna, kanaarilinnu, hiire, roti või kala kohta seni ei teadnud, aga sellest raamatust teada saame. Kes oleks näiteks arvanud, et kilpkonn on ainus koduloom, kes ei põhjusta inimesele allergiat?
21 / 02 / 2009 Saada see sõbrale