Mängud ja e-kaardid » Ristsõnad

Ristsõnad
Hea raamat

See on raamat, mis iga tarkust taganõudval koolijütsil ikka olemas on! Spikker: gaas, relet, dillirp, naanab, satar, ssat, eet, alak, agun, kkun.

Saada see sõbrale
Igal emmel on selline

Lahendiks on üks emal olev asi, kus lastel meeldib hirmsasti sorida. Spikker: sakatsap, demtõv, liibom, ttokahar, klupeluuh, dustän, kimkräm.

Saada see sõbrale
Kellade ristsõna

Lahenduseks on üks parajalt suur kell. Spikker: llekoäk, llekeluut, llekelam, llekuksat, llekaviil, llekinrot, reies, llekesku, llekesekiäp.

Saada see sõbrale
Lume- ristsõna

Lume-ristsõna lahendiks on üks tore linn. Spikker: klek, uulgi, llapemul, sevlehemul, didliv, sadibal, suldnik, dadnik.

Saada see sõbrale
Spordiala

Selle spordiala jaoks on eelkõige tarvis vastupidavust. Spikker: rebmunannir, epoj, stüm, dipekasuus, sakirak, dasuus, molpid.

Saada see sõbrale
Lippude ristsõna

Seekord tuleb iga lipu alla kirjutada õige riik. Spikker: inaat, aloop, istoor, emoos, akeerk, udeel, itsee.

Saada see sõbrale
Tähistaevane ristsõna

Kui kõik teised tähed paistavad taevas ringi liikuvat, siis see seisab alati paigal. Spikker: dalak, itsien, dulaak, nnõs, ajalaveev, stikujlak, khäv, ivõl, noiproks.

Saada see sõbrale
Külm ristsõna

See on nüüd üks külma maa ristsõna. Lahenduseks on üks vahva loom. Spikker: imul, urak, dapaas, dukipäk, sitääj, igämääj, ajam.

Saada see sõbrale
Talvel juhtub

Vähemalt kord igal aastal, aga enamasti talvel, on see sul kindlasti! Spikker: dikos, saalkidaark, idoov, latsüs, ditelbat, ibariik, ledupuhor.

Saada see sõbrale
Talverõõm

Talvel on seda tore vaadata! Spikker: ksiu, dapaas, sannik, stüm, dualemul, mmememul, dasuus, klek.

Saada see sõbrale
Vana-aja asjade ristsõna

Vana-aja asjade ristsõna. Lahendiks arvutamise masin. Spikker: iunurdup, ruu, takiv, daltsap, greep, iksevivhok, duarsserp, satarikov.

Saada see sõbrale
Võimlemisvahendite ristsõna

Võimlemisvahendite ristsõna. Spikker: ttam, moop, enuboh, dualeppüh, sagnõr, tnil, letnah, llapsipot.

Saada see sõbrale
Märkide ristsõna

Märkide ristsõna. Lahendus on nõutu märk. Spikker: tknup, spiirkdlak, krämutuj, amok, suniim, tnestorp, krämuüüh, nolookimes.

Saada see sõbrale
Selle abil õpid tähti

Lahenduseks on üks vajalik raamat väikestele lastele. Spikker: saspak, stivrõk, iviik, suubra, sakiraav, sakisaam, nurdis, niiradnam, nislepa, ssrik, moolp.

Saada see sõbrale
Mõnus rannasport

Lahenduseks on mõnus sport, mida rannas mängida. Kas tead ka teisi sportimiseks vajalikke vahendeid? Spikker: luuk, leder, llapvrok, llapkrõv, llapglaj, eliv, ubiv, satar.

Saada see sõbrale