KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Eestisse tuleb DJ Mark Robinson
Eestisse tuleb DJ Mark Robinson (9 september 2008)

 

Power Hit Radio soovitab:


Peppermint Jam Session toob Eestisse DJ Mark Robinsoni Inglismaalt


12. ja 13. septembril on Eesti pinnal aset leidmas üritus Peppermint Jam Session, mis tipneb DJ Mark Robinsoni ülesastumisega. Kõikidel Power Hit Radio kuulajatel on võimalus võita pileteid Peppermint Jam Sessionile, kus kõlavad moodsamad klubihitid otse klubimuusikamekast Inglismaalt.

Ürituse magnet DJ Mark Robinson on muusikaga tegelenud juba üle 14 aasta ja on mänginud plaate üle maailma sellistes suurklubides nagu Pacha London & Egypt, Zinc (Southend), Thompsons (Belfast), Blend, Turnmills (London), Storm (Southend), Arena (Amsterdam), Blue (Miami), Shanghai (Edinburgh), Attica (Singapore) ning veel paljudes teistes klubides üle maailma. Samuti on ta korduvalt esinenud ka üheks legendaarseimaks festivaliks peetud Gatecrasher festivalil. Lisaks igakordsele välismaisele DJ-le on kohal ka Power Hit Radiost tuntud DJ Erkki Sarapuu.

„Peppermint Jam“ on kuulus plaadifirma, kelle esindatavate artistide ja DJ-de nimistusse kuuluvad sellised tantsumuusika suurnimed nagu Mousse T, Audiowhores, Rulers Of The Deep, Maxi Priest, Kid Creme & Junior Jack, Martin Solveig, Shakedown, Mark Robinson ja paljud teised. Plaadikompanii on välja andnud suurel hulgal hittsingleid nagu näiteks Se:Sa – Like This Like That, Rulers Of The Deep – Planet Drum, Mousse T - Horny jne.

Peppermint Jam Session toimub:

12. september Tallinnas Venus Clubis

13. september Pärnus Bravo Clubis


Vaata lisaks:

www.myspace.com/djmarkrobinson

www.peppermint-jam.com

www.myspace.com/djsarapuu« Eelmised nädalad