KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Uus plaat: Indrek Raadik “Kas mäletad veel”
Uus plaat: Indrek Raadik “Kas mäletad veel” (2 aprill 2009)

Plaaditutvustus

Indrek Raadik  “Kas mäletad veel”

(Pyramid Records)

Summerit ja The Tuberkuloited’it teate? Olen kindel, et teate. Indrek Raadik paljudele vist nii tuttav nimi pole? Või kuidas? Tegelikult ongi ju Summer Indrek Raadik või on see nüüd siis vastupidi.

Igal juhul on tegemist Indrek Raadiku esimese sooloplaadiga ja see on üks igati hea tükk.
Alustuseks tuleb nõustuda Indreku endaga, et ta on vanemaks saanud ja seetõttu on ka tema muusika sirgunud ja vanemaks saanud. Lühidalt võiks öelda, et tegemist on väga hea popprokk plaadiga ja on ju Indrek ise tõdenud, et Lenny Kravitz, Robbie Williams, Pink, Radiohead on need artistid, kes talle mõjusad on olnud – seda on esimesel sooloplaadil ka tunda.

Kvaliteetset popprokki (no kuulake kasvõi hittlugu “Kas mäletad veel” ja geniaalse refrääniga hitti “Lendame”) esitav Indrek Raadik on kokku ajanud ka väga kvaliteetse muusikuterühma, kõik on isiksused omaette, kuid kokku sulanduvad nad väga tugevaks tervikuks – Ewert Sundja (klahvpillid, taustavokaal), Erki Pärnoja (kitarr), Ivo Etti (bass) ja Kristjan Kallas (löökriistad) – annab otsida paremaid artiste!

Minu arust on Indrek Raadiku uus tulemine igati tervitatav nähtus eesti muusikaareenil ja jääb üle oodata vaid pikka ja edukat lendu ka sooloartistina.

Tekst: Marko Tiidelepp


« Eelmised nädalad