KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Plaaditutvustus: “Twilight” (DeLuxe Edition)
Plaaditutvustus: “Twilight” (DeLuxe Edition) (23 mai 2009)

Plaaditutvustus: “Twilight” (DeLuxe Edition)

(Atlantic)

Kes ei teaks seda ülilahedat vampiirifilmi “Videvik” (“Twilight”)! Ja kes seda filmi teab, teab ka seda, et on olemas raamatud ja on olemas ka plaadid.

Plaadid on siis filmi muusikaga ehk soundtrackid. Mõni aeg tagasi me “Twilight” soundtrackist kirjutasime – selline hea ja noortepärane rokkmuusika, eesotsas Paramore’i, Collective Souli ja paljude teistega.

Nüüd on ilmunud sellest plaadist ka parandatud ja täiendatud versioon ehk siis nn deluxe edition. Uhke värk, kas pole!

Igal juhul on tegemist duubelplaadiga. Esimene neist on CD, millel filmist tuttavad lood. Nüüd on lisatud siia paar seni ilmumata lugu nt O.A.R.’ilt. Lisaks Paramore hiti “Decode” akustiline versioon, Iron & Wine’i kontsertesitus laulust “Flightless Bird, American Mouth” ning kaks remiksi Mutemath’i ja The Black Ghosts’i lauludest.

Ja see pole veel sugugi mitte kõik – teine plaat on DVD, mida saab siis telekast või arvutist vaadata. Siingi on palju huvitavat materjali – leiame huvitava intervjuu Paramore’i lauljatari Hayley Williamsiga, intervjuu Alex Patsavasega, kes vastutab “Twilighti” muusikavaliku eest. Kuid ka see pole veel kõik! DVD’l on ka Paramore’i video laulust “Decode” ning video sellest, kuidas selle laulu videot tehti, lisaks on ka The Black Ghosts’i laulu “Full Moon” video ning Iron&Wine’i kontsertsalvestis. Seega tõeline maiuspala tõelisele “Videviku” fännidele.

Tekst: Marko Tiidelepp


« Eelmised nädalad