KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Uus raamat: “Sügaviku saladused. RBI”
Uus raamat: “Sügaviku saladused. RBI” (30 detsember 2011)


Kay Wilkins

“Sügaviku saladused. RBI”


(TEA Kirjastus)

Sügavast veealusest koopast sirutuvad läbi sünkmusta vee välja inimkäed. RBI agentide otsingud viivad veealusesse maailma, et jõuda selle lahendamata müsteeriumi jälile.
Kummalised juhtumused öisel merel, vihased haid, õuduslood zombidest – see kõik lisandub katsumustele, mida RBI meeskond oma uuel missioonil peab kogema.
Kas RBI selgitab tõe?

Noorte, tublide, andekate ehk RBI seiklused jätkuvad ja seda juba kolmandas raamatus. Enne veealuse maailma seiklusi on noored olnud sisalikmehe jälgedel, otsinud draakoni kolmnurka ja seigelnud džunglis.

Seekord valitakse seitsemest noorest seiklema ja olukorda lahendama Kate, Li ning Alek. Nii nagu eelmistes osades on ka seekord juhtumised igati põnevad, abiks imeline vee all ”ujuv” auto ja igasugu muud imevidinad, mis noortel elu lihtsamaks teevad.

Üritatakse leida veealust koobast/linna ning mine tea mida ja keda veel, puututakse kokku haidega ja loomulikult UVO agentidega, kuid lahendus on seegi kord üsna ootamatu, aga... ise peate raamatut lugema.

Lisaks on raamatu lõpus põnevaid ja uskumatuid fakte imelisest veealusest maailmast. Loomulikult on taas kaasas neli uut kogumiskaarti nii nagu ka varasemates osades on olnud.

Palju põnevust ja seiklusi seegi kord ning loodame, et õige varsti saame lugeda juba raamatusarja viiendat osa!

Vaata lisaks www.tea.ee

Tekst: Marko Tiidelepp
« Eelmised nädalad