Mängutoad ja sünnipäevad

SIILI GAMEPARK Tallinnas  

SIILI GAMEPARK

Siili GamePark on mõeldud sünnipäevade ning firmaürituste pidamiseks. Meie mängusaalis on kaks ruumi kogupinnaga 150m2, kus korraga pidutseb ainult üks seltskond. Väiksemasse ruumi saab vajadusel katta peolaua, suuremas, ca 100m2 ruumis on mängimiseks ülesse pandud neli Sony led televiisorit koos Nintendo Wii, XBOX 360 ning kahe Playstation 3-ga. Ühe teleri ette on paigaldatud spetsiaalne simulaator millel on võimalik mängida erinevaid rallymänge.

 

Mängude valik on väga lai, leiame sobivad mängud eri vanuses poistele, tüdrukutele ning vajadusel ka vanematele mänguhuvilistele. Lisaks leiate veel meie mängutoast tipptasemel lauajalgpalli lauad, õhuhoki, Stiga lauahoki ja lauajalgpalli ning suure tõenäosusega Eesti ainukese hiiglasliku lauajalka laua millel on korraga võimalik mängida kuni kaheksal inimesel. Lisateenusena saab tellida meilt ka erinevate turniiride/võistluste korraldamist GameParkis olevatel mänguaparaatidel.

 

Koostöös kõrvalruumides tegutseva Siili pubiga on võimalik organiseerida igale seltskonnale sobilik pidulaud. Soovi korral võib iga seltskond omad söögid-joogid ka ise kaasa võtta!

 

Täpsem info ning broneerimine läbi alljärgnevate kanalite:

Siili GamePark Sõpruse pst 159, Tallinn.
Telefon +37258585885
E-mail
info@gamepark.ee
Web. www.gamepark.ee
Facebook« Vaata teisi