Mängutoad ja sünnipäevad

Mängutuba VIGURITE MAAILM, TALLINNAS  

 

Mängumaa Vigurite Maailm on nii suurte kui väikeste laste peokoht, kus saab pidada laste sünnipäevi ja tähistada Teie jaoks muid olulisi sündmusi nt. katsikuid, lasteaia lõpupidu, jõuluüritusi, klassiõhtuid. Vigurite mängutuba on suur ja avar (220 m2), kus toimub üks pidu korraga. Ruumid mahutavad kuni 35 last ja sobib vanusele 1-15, aga ka vanaemad on oodatud.

   

Meil on palju illusioone, silmapetteid ja muid põnevaid tegevusi.
Põhja-Eesti ainukeses illusioonitoas (Ames room) inimene kasvab ja kahaneb sekunditega. Saab ennast huvitavaks muuta kõverpeeglis võ proovile panna  tasakaalulindil. Saab puutetundliku ekraaniga arvutites uurida meelepetteid või mängida tuntuid mänge. Lisaks on palju viguritega mänguasju: võlukepp, suitsurõnga masin, tagurpidi maailma prillid, auto, mis sõidab seina peal. Saab harjutada tasakaalu nii klounirattal kui ka tasakaalulindil.
  

 

Ehitada saab uhkeid liivalosse, joonistada magnettahvlile, kriiditahvlile ja paberile, legodega mängida nii seinal kui põrandal. Ringi sõita saab mootorratta ja iseliikuriga. Ja palju muud.
Kööginurgas on mikrolaineahi, külmkapp, kohvimasin, veekeetja. Teie kasutada on kausid, kandikud, morsikannud, noad, salatilusikad, tordilabidad ja avaja. Olemas on suhkur, sool ja pipar.

 

 
Lisateenusena saab tellida esinema mustkunstniku (30 min).

OOTAME TEID MÄNGIMA
Katusepapi 35, Tallinn 11412
http://viguritemaailm.ee/
www.facebook.com/viguritemaailm
info@viguritemaailm.ee
tel +372 5593 1123« Vaata teisi