Jutt

Jänku-Jussi tähetoodete komplekt (10 jaanuar 2013)
Jänku-Jussi numbri- ja tähetooted on müügil kõikides Eesti raamatupoodides ja valikuliselt ka supermarketite raamatulettides.
Komplekt on 7.99, raamat 5.99, DVD 4.99, kaardid 3.99 ja töövihik 1.99 või odavam.
JÄNKU-JUSSI TÄHETOODETE KOMPLEKT
Jänku-Jussi tähetoodete komplekti kuuluvad täheraamat, tähevihik ja tasuta täheDVD.
Jänku-Jussi täheraamat on esimene eestikeelne lasteraamat 2-7 aastastele, kus iga täheloo juures olev QR kood avab nutiseadmes sellel samal lool põhineva multika, mis sisaldab täiendavalt ka tähe kirjutamise õpetust. Täheraamatut täiendavad Jänku-Jussi tähevihik ja Jänku-Jussi tähelugude DVD.
Vaata "Jänku-Jussi täheraamatu" videotutvustust siit:

Jänku-Jussi täheraamatus on 22 lustakat lühilugu, mis aitavad lastel tähtede ja lugemise vastu huvi tekitada. Igalt paarisleheküljelt leiad vasakult poolt ettelugemiseks kirjatähtedega jutukese koos viie piltsõnaga. Paremalt poolt aga täisillustratsiooni koos ühe trükitähtedega lause ja viie trükitähtedega sõnaga, mis tuleb vasakult poolt piltidega kokku viia. Paremal ülalnurgas asub trükitäht (-tähed) kõrvuti kirjatähe kujuga. Esmakordselt Eestis kasutatakse kõikide lugude juures vasakusse allnurka paigutatud qr-koodi, mis käivitab nutitelefonis just selle täheloo põhjal toodetud lühivideo mobiilyoutube-i kanalis. Videos näidatakse ära ka vastava trükitähe kirjutamise õige järjekord. Kokku on raamatus 23 lugu ja 23 videolinki.
 

Vaata "Jänku-Jussi tähevihiku" videotutvustust siit:

 

Jänku-Jussi tähevihikus on 23 paarislehekülge, mis aitavad lastel trükitähtede kirjutamist ja piltide värvimist harjutada. Igalt paarisleheküljelt leiad vasakult poolt ühe või mitu tähte kirjutamiseks ja viis piltsõna, millele tuleb ise kirjutada õpitav täht esitäheks. Paremal pool on teemaga seotud värvimispilt koos ühe trükitähtedega lause ja viie trükitähtedega sõnaga, mis tuleb vasakult poolt piltidega kokku viia. Esmakordselt Eestis kasutatakse kõikide lugude juures vasakusse allnurka paigutatud qr-koodi, mis käivitab nutitelefonis just selle tähe (tähtede) põhjal toodetud lühivideo mobiilyoutube-i kanalis. Videos näidatakse vastava trükitähe kirjutamiseks vajalikku liigutuste õiget järjekorda. Kokku on tähevihikus 23 teemat ja 23 videolinki.

Jänku-Jussi tähelugude DVD-l on 23 kaasakiskuvat lühimultikat, mis aitavad lastel tähtede ja lugemise vastu huvi tekitada. Videode põhjal omandavad lapsed trükitähtede kirjutamise õiged võtted.

 

Jänku-Jussi tähekaartide komplektis on 4kaarti:  32 tükki on tähe ja piltsõnaga tähestikukaardid ja 13 peal on Jänku-Jussi multikategelaste pildid. Kaardid on abiks tähestiku õppimisel. Kaardipakil asuv QR kood avab nutiseadmes tähelugude multikad.
Parima tulemuse saavutamiseks kasuta lisaks ka Jänku-Jussi täheraamatut ja Jänku-Jussi tähevihikut koos Jänku-Jussi tähelugude DVD-ga.
Sisukord:
1. A - AABITS
2. BP - BALLETT JA PASTLAD
3. DT - DIIVANITIGU
4. E- ESKALAATOR
5. FC - FOORIGA CAESAR
6. KG - KURED GLOOBUSEL
7. H - HUNDIKOER
8. I - INIMENE
9. J - JÄÄTIS
10. L - LIIV
11. M - MURU
12. N -NÕGESED
13. O - OAD
14. QXY
15. R - RAUDTEE
16. SšZ˛ - SUSISEVAD TÄHED
17. U - UNI
18. VW - WANA AJA WÄGEVAD LOOD
19. Õ - ÕPPIMINE
20. Ä - ÄMBLIK JA ÄIKE
21. Ö - ÖÖ
22. Ü - ÜMBRIK
23. TÄHESTIK
 
Vaata autorite videot Jänku-Jussi tähetoodete loomise kohta:
 

Vaata teiste Jänku-Jussi raamatute, värviraamatute ja DVD-de kohta siit: http://www.lastekas.ee/index.php?go=jussi_lood« Vaata teisi