KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Plaaditutvustus: Kelly Clarkson “All I Ever Wanted”
Plaaditutvustus: Kelly Clarkson “All I Ever Wanted” (21 märts 2009)
Plaaditutvustus

Kelly Clarkson  “All I Ever Wanted”


(RCA Records)

Tekst: Marko Tiidelepp

USA poprokk lauljatar Kelly Clarkson kerkis esile juba 2002aastal, kui ta oli vaid 20aastane – toona võitis Kelly esimese “American Idol” telesaate hooaja ehk siis temast sai esimene Ameerika iidol.

Pärast seda on tal ilmunud kolm stuudioplaati, mis kõik on müübinud ülihästi. Nüüd siis neljas stuudioplaat ja seegi on arvatavasti väga hea müügiga, vähemalt plaadi edukas algus tõestab seda. Kindlasti aitab uue plaadi edule kaasa ka ülikõva hittlugu “My Life Would Suck Without You” – selline hea, rokiliku minekuga popplugu, mis vaikselt-vaikselt kuulaja kõrva kummitama hakkab – järelikult tõeline hitt. Selliseid hitilugusid on plaadil teisigi, nt “I Do Not Hook Up”, “Long Shot”, kuid loomulikult leiame albumilt ka paar rahulikku rokiballaadi, nt “Cry”, “Save You”. Huvitav kooslus jälgida on seegi, et mõnes loos võtab võimust rokkmuusika, mõnes teises on tunda rohkem popilikumaid noote, kuid eks see olegi see, mis Kelly Clarksonile omane.

Kelly on oma karjääri jooksul teinud kaasa ka mitmes filmis ja telesarjas, kuid eelkõige tuntakse teda ikkagi lauljatarina. Midagi pole talle ette heita, sest tal on tõepoolest võimas hääl, mida ta ei varja ja ta kasutab oma oskuseid kõikides uue plaadi lugudes.

Plaadi kvaliteedis nuriseda ei saa ja selle eest kannavad hoolt ka ülikõvad produtsendid ja heliloojad. Nii leiame siit Ryan Tedderi (tema on muideks ju ka ansambli OneRepublic ninamees), Dr. Luke’i (kes on varem koostööd teinud Britney Spearsi, Kelise, Avril Lavigne’i, Leona Lewise, Pinki, Missy Ellioti jpt), Max Martini (legendaarne Rootsi muusikageenius ja produtsent, kes seisnud Backstreet Boysi, NSYNCi, Britney Spearsi ja Pinki edu taga) ning Howard Benson (selle mehe artistide “portfellist” leiab Adema, Crazy Towni, Daughtry, Flyleafi, Hoobastanki, P.O.D., Sepultura, Third Day jpt). Vägev seltskond, kes ka Kelly Clarksoni uue plaadi üsna vägeva teinud.
« Eelmised nädalad