KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Uus plaat: Katy Perry “Teenage Dream”
Uus plaat: Katy Perry “Teenage Dream” (11 september 2010)

Katy Perry  “Teenage Dream”

(Capitol Records)


Katheryn Elizabeth Hudson ehk Katy Perry on USA laulja-laulukirjutaja, muusik, kes alustas muusika tegemist juba 2001aastal, kui ilmus ka album “Katy Hudson”. Seda fakti paljud ei mäleta, sest lauljatari tähelend sai alguse 2008aastal, kui ilmus album “One of the Boys”, millel olid ka hittlood “I Kissed a Girl”, “Waking Up in Vegas”, “Thinking of You”, “Ur So Gay” ja “Hot n Cold”.

Pärast seda lendas Katy Perry üsna lühikese ajaga maailma kõige kirkamate supertähtede hulka ja on püsinud seal kuni tänaseni.

Nüüd siis uus plaat, ülikõva popiplaat, nii nagu oodata oligi. Sellest, et tulemas on ülikõva popiplaat andsid ka enne plaati ilmunud hittsinglid “California Gurls” (koostöös Snoop Dogg’iga), mida raadiotes sel suvel väga kõvasti ekspluateeriti ning ka teine singel “Teenage Dream”.

Kindlasti aitasid õnnestumisele palju kaasa ka plaadi produtsendid ja need pole tõepoolest mingid “papist” poisid – Max Martin, Dr. Luke, Benny Blanco, Rico Love, Greg Wells, Tricky Stewart, Stargate jne. Need on produtsendid, kelle käe all on sündinud sadu ja lausa tuhandeid hitte.

Igal juhul on Katy Perry uus plaat ülikõva popiplaat, mida tasub kuulata.

Ah jaa, nuusutada ka. Plaadile on antud imepärast vahenditega lutsukommi lõhn.

Tekst: Marko Tiidelepp


« Eelmised nädalad