KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Uus plaat: Jason Derulo ''Platinum Hits''
Uus plaat: Jason Derulo ''Platinum Hits'' (22 august 2016)


Jason Derulo

„Platinum Hits“

(Warner Music)

 

Jason Derulo (keda tuntakse ka kui Jason Derülo, pärisnimega Jason Joel Desrouleaux) on mitmekülgne mees – laulja, laulukirjutaja, näitleja ning tantsija. Ta on sündinud 21. septembril 1989 Miamis, USAs. Seega üsna noor kutt, kes lühikese ajaga on tõusnud muusikamaailma tippu.
Muusikalist karjääri alustas ta sellega, et produtseeris mitmete artistide plaate ning kirjutas muusikat firmale Cash Money Records. Jason Derülo kirjutatud lugusid on esitanud Danity Kane, Seam Kingston, Diddy, Cassie, Lil Wayne jpt.
Pärast seda oli ta üks plaadimärgi Birdman loojatest, kuni sõlmis plaadistuslepingu pisikese firmaga, mil nimeks Beluga Heights. Kui viimati mainitud firmast sai osa suurest Warner Music Groupist, siis ilmus mehel debüütsingel “Whatcha Day”, mille publik üleootuste hästi vastu võttis: USA singlimüügitabelis tõusis see lugu esikohale. Ka teine singel “In My Head” oli edukas ja nii jõudiski Jason Derülo 2010. Aastal debüütalbumini. Selle nimeks sai “Jason Derülo” ja see oli väga edukas plaat.
Mehe teine sooloplaat “Future History” ilmus 2011 ja oli igati edukas. Mees jätkas esimese plaadi temaatikat, esitades häid tantsuhitte ja poppi ning suurepärast R&B’d. Saundid ja efektid olid kaasaegseimad, mida muusikamaailmas pakuti. Albumi esiksingel ”Don’t Wanna Go Home” tõusis briti muusikatabeli esikohale. Teine plaat oli paika pandud nii, et üks lugu oli tantsulik, kiire ja rütmikas, järgmine aga R&B stiilis aeglasem lugu.

Edasi on ilmunud albumid “Tattoos” (2013) ja “Everything Is 4” (2015)

Ja nüüd kogumikplaat “Platinum Hits”, millel 12 lugu. Viis lugu on albumilt “Talk Dirty”, kolm lugu on albumilt “Jason Derulo”, kaks lugu albumilt “Future History” ja üks lugu “Want to Want Me” on albumilt “Everything Is 4”. Üks lugu “Kiss the Sky” ehk plaadil viimane, on uus lugu ja see ilmus ka singlina, et supertähe uut kogumikplaati reklaamida.

Loomulikult leiab kogumikult kõik Derulo parimad lood, näiteks USA singlimüügitabeli esikohal olnud “Whatcha Say”, brittide singlimüügitabeli esikoha lood “Want To Want Me”, “Talk Dirty” (koos 2 Chainz’iga), “Don’t Wanna Go Home”, “In My Head”. Derulo hittlood tõestavad, et mees on täna popmuusika ja R&B üks kõvematest tegijatest, kelle muusikas on seda miskit, mis tee lood hitiks!

Igal juhul väga võimas kogumik!

Kuula ka:

https://lnk.to/PlatinumHitsMarko Tiidelepp« Eelmised nädalad