KNUPS - 9-15 aastastele » Muusika

Muusika: Ewert and The Two Dragons ja Brainstorm andsid välja ühissingli
Ewert and The Two Dragons ja Brainstorm andsid välja ühissingli (3 oktoober 2017)


EWERT AND THE TWO DRAGONS JA BRAINSTORM  ANDSID VÄLJA ÜHISSINGLI,

KUULA LUGU ‘WE WAIT FOR THE LIGHT’ SIIT: http://lnk.to/We-wait-for-thelight

 

Veidi üle aasta on möödunud hetkest, kui Renars Kaupers (BrainStorm) ja Evert Sundja (Ewert and the Two Dragons) sulgesid ennast Renarsi kööki ja asusid tööle uue loo kallal. Tänaseks on lugu aitanud kirjutada seitse kaasautorit, lisaks esialgsele kahele köögis viibijale. Selle tulemusena on sündinud kahe suurima Baltikumi bändi ühissingel - "We wait for the light".

 

Pärast demo valmimist, salvestati lugu Tallinnas, kus helirežisööriks oli noor andekas produtsent, Sander Mölder ning mille käigus sai lugu endale uue meloodilise kõla. Hiljem aitasid loo õpetada Rootsi produtsendid Povel Olsson ja David Larson.

 

Evert kommenteerib koostööd: "Veidi üle aasta tagasi sain ma kõne tundmatult numbrilt. Tuli välja, et see oli Renars Kaupers Brainstormist, kes helistas. Tal oli plaan kirjutada koos lugu, seega seda me tegime ja alustasime koos jämmimist. Ja tulemuseks on see lugu - kena ja lihtne pop-lugu, millel suve tunnet juures. Heliliselt kindlasti erinevam varasasemast, mida Draakonid teinud on, samas tegemist on koostööga, seega usun, et selle võib meile andestada."

 

Kuula lugu: https://lnk.to/We-wait-for-the-light

Esitajad: Ewert and the Two Dragons and BrainStorm

Produtsent: Povel Olsson

Foto: Martins Cirulis

 

Jälgi Ewert and The Two Dragons’it: https://www.facebook.com/ewertandthetwodragons/

Jälgi BrainStormi: https://www.facebook.com/BrainStormLV/

 « Eelmised nädalad