KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Tänases "Võta või jäta" saates on mängus miljon dollarit!
Tänases "Võta või jäta" saates on mängus miljon dollarit! (5 september 2008)

Tänases “Võta või jäta“ saates on mängus miljon dollarit!


“Võta või jäta“ uue hooaja avab eestlaste ja ameeriklaste koostööna valminud erisaade, kus võitude laual on suurimaks summaks miljon dollarit.

USA telepubliku jaoks juba kevadel salvestatud Eesti-teemalises erisaates on mängijaks ameeriklane, kel kaasas oma pere. Kohal on ka USA “Võta või jäta“ (Deal or No Deal) juht Howie Mandel, kes juhib saadet koos Alari Kivisaarega. Eesti poolt on stuudios ka kaunid kohvrivalvurid, üllatuskülalised ja kohalik publik.

Alari Kivisaarele jättis koostöö ameeriklastega väga hea mulje; tema sõnul oli tegemist tõeliste staaride ja professionaalidega. Samuti kirjeldas Kivisaar USA saatejuhti kui huvitavat ja lahedat inimest, kes suhtles vabalt ja nautis show’d.

USA saatejuhil Howie Mandelilgi jagus koostöö kohta kiidusõnu, kuigi eestlaste tagasihoidlikkus pani teda imestama: “Võrreldes USA-show’ga on siinsed osalised märgatavalt reserveeritud ja viisakad ega karju, röögi või jookse stuudios ringi, kui emotsioonid lõkkele löövad,” kommenteeris Mandel muheledes, lisades, et teda üllatas ka kohvritüdrukute noorus.

“Võta või jäta” algab TV3-s täna kell 20.00.

« Eelmised nädalad