KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Võistleja võib piiluda, spikerdada ja paluda päästmist
Võistleja võib piiluda, spikerdada ja paluda päästmist (8 september 2008)

Võistleja võib piiluda, spikerdada ja paluda päästmist


Laupäeval TV3 eetrisse jõudvas saates „Targem kui 5B“ saavad miljonit krooni jahtivad mängijad hätta sattudes kasutada kolme päästerõngast – piilumist, spikerdamist ja päästmist.

"Senine kogemus näitab, et mängijad kasutavad enamasti kõiki päästerõngaid, kuid alustavad tavaliselt piilumisest, mis jätab võimaluse lõpliku vastuse valikul ise otsustada,“ märkis saate tegevprodutsent Mirle Veisner.

PIILUMINE tähendab, et mängijal on võimalus piiluda või vaadata oma pinginaabri (abistajaks valitud viienda klassi õpilase) vastust, aga see vastus ei kohusta teda millekski ning ta ei pea selle järgi toimima, vaid võib enda arvamuse kasuks otsustada.

SPIKERDAMINE tähendab, et spikerdav mängija võtab automaatselt pinginaabri vastuse. Kui see osutub õigeks, siis on kõik hästi!

PÄÄSTA! tähendab, et juhul, kui mängija on öelnud vale vastuse ja pinginaaber on kirjutanud õige, rakendub automaatselt see õige.

Päästerõngad on suureks abiks mängus, kus esimese viie klassi õppematerjalil põhinevad teadmised võivad täiskasvanud mängijale tuua telesaatest miljoni-kroonise peavõidu. Iga päästerõngast saab kasutada vaid korra.


„Targem kui 5B“ jõuab TV3 eetrisse eeloleval laupäeval kell 19.25.« Eelmised nädalad