KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: BRIGAAD 3 algab mõrvaloo ja kondiväänamisega
BRIGAAD 3 algab mõrvaloo ja kondiväänamisega (19 september 2008)


BRIGAAD 3 uus hooaeg algab mõrvaloo ja kondiväänamisega


Nädala pärast TV3-s jätkuva kodumaise kiirabisarja teine hooaeg toob ekraanile uusi näitlejaid ja võttepaiku, sest sarja on lisandumas veel üks kiirabibrigaad ning mängu on tulemas kahtlased tüübid.

Senisele äärelinna kiirabibrigaadile, kus töötavad doktor Toomas (Jan Uuspõld), õde Ira (Maria Soomets) ja autojuht Anti (Margus Prangel), lisandub peagi teine brigaad, mis tähendab, et meditsiinisugemetega draamasari saab suhtesärtsu aina juurde.

“Arsti- ja suhteasjade kõrvale tuleb uuel hooajal tegelikult veel üks uus, põnev ja samas koomiline liin, sest välja ilmuvad kaks kurikaela, kes oma valgustkartvates tegemistes on pehmelt öeldes juhmivõitu,” märgib sarja produtsent Toomas Kirss.

Kurikaelu kehastavad Indrek Taalma ja Tarmo Tagamets, uuteks näitlejateks on veel Indrek Sammul, Aarne Mägi ja Piret Simson. Endiselt jätkavad “Brigaad 3” meeskonnas ka Ain Lutsepp, Kärt Kross, Elina Reinold jt

Toomas Kirsi sõnul on uue hooaja avaosa brigaadi jaoks tööd ja üllatusi täis ning paneb aluse mitmetele edasistele sündmustele, mis puudutavad näiteks metsa peidetud laipa, doktor Toomase nägemusi või kummalisi väljakutseid, kus näiteks mõni kannatanu ei saa jalga kaela tagant kätte.

“Brigaad 3” uus hooaeg jõuab TV3 eetrisse alates 25.septembrist, neljapäevaõhtuti kell 20.30.« Eelmised nädalad