KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Karin Rask ja Marko Matvere ootavad
rõõmu kogu perele
Karin Rask ja Marko Matvere ootavad
rõõmu kogu perele
(23 september 2008)
Foto: TV3


“Laulud tähtedega” juhid ootavad saatelt positiivsust ja rõõmu kogu perele


TV3 glamuurse showsaate “Laulud tähtedega” juhid Karin Rask ja Marko Matvere on veendunud, et oktoobrikuus ekraanile jõudvad säravate duettide kontserdid toovad peredesse vaid positiivset meelelahutust.

Saatejuht Karin Rask loodab, et “Laulud tähtedega” tuleb läbinisti positiivne ning laulupaaride ettekandes kõlav ilus muusika toob saabuvatel sügisõhtutel inimeste südameisse palju rõõmu. Marko Matveregi sõnul peaks saade meelelahutust pakkuma paljudele: “Eks tegemist ole ikka koguperesaatega,” ütleb ta.

Kuigi saatejuhid pole varem koos töötanud, usuvad nad, et saavad toredasti hakkama. “Karinit ma veel ei tunne, aga seniste kohtumiste põhjal paistab kena inimene olevat,” märkis Matvere, kel erinevalt Raskist on saatejuhtimise osas suur kogemustepagas.

“Minule on see tõepoolest esimene kord saatejuhina üles astuda, aga pabinat hetkel veel pole – vast jõuab see tekkida,” muigab Karin Rask, kinnitades, et Matvere telekogemused lisavad otsesaate-esinemistele kindlasti tuge ja turvatunnet. “Igal juhul ootan juba praegu esimest saadet põnevusega,” tunnistab Rask.

“Laulud tähtedega” jõuab TV3 ekraanile 5.oktoobril kell 19.25.


« Eelmised nädalad