KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Forum Cinemas videokonkurss "Just nagu filmis"!
Forum Cinemas videokonkurss "Just nagu filmis"! (26 september 2008)

Forum Cinemas videokonkurss "Just nagu filmis"!


Forum Cinemas tutvustab oma uut tunnuslauset, käivitades koostöös Delfiga videokonkursi „Just nagu filmis“. Konkursi eesmärgiks on anda osalejatele võimalus filmida üles mõni hetk oma elust või tõlgendada tuntud stseene filmiklassikast. Klipp ei eelda eriefekte ega kallist teostust, vaid vaimukat ideed ning filmilikku ja leidlikku lähenemist.

„Just nagu filmis“ kampaania on esimene avalik tutvustus Forum Cinemas uuele „Just nagu filmis“ sloganile. Sellega seoses filmis Forum Cinemas ka ise ühe humoorika näidisklipi, kus lavastati „Titanicu“ Leonardo ja Kate’i kuulsa stseeni laevaninas. Tegijad loodavad, et see annab osalejatele inspiratsiooni ning julgust ise kaamera haarata.

Konkursil osalev video ei pea olema täiuslikult viimistletud ega sisaldama eriefekte. Samuti ei eelda see kalleid dekoratsioone ning kuudepikkust ettevalmistustööd. Võidu tagavad pigem julge lähenemine ning selle „miski“ tabamine ning lindile jäädvustamine.

Kindlasti on kõigil elus ette tulnud hetki, mille puhul tekib tunne nagu oleks midagi sellist kuskil varem näinud, et see oleks just nagu aset leidnud mõnes filmis. See moment võib olla naljakas või traagiline, lavastatud või juhuslik – oluline on just see tunne, äratundmine, mis tekib. Just sääraseid olukordi ja emotsioone või siis vihjeid filmiklassikale läbi aegade ootab Forum Cinemas „Just nagu filmis“ konkursile.

Kuni minuti pikkune, „Just nagu filmis“ inspireeritud võistlustöö tuleb üles laadida aadressile www.video.delfi.ee. Videokonkurss on avatud ja töid saab esitada 31.oktoobrini. Klippide hindamine külastajate hääletuse põhjal kestab 14.novembrini ning võitja, kelle valib välja ˛ürii, kuulutatakse välja 21.novembril. Lisaks antakse külastajate hääletustulemuste põhjal välja Delfi lemmiku auhind. Võidutöö jõuab Forum Cinemas kinodes ka tuhandete filmisõprade ette.


« Eelmised nädalad