KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Depeche Mode'i pressikal soovis osaleda 18000 fänni!
Depeche Mode'i pressikal soovis osaleda 18000 fänni! (14 oktoober 2008)

 

Depeche Mode'i pressikal soovis osaleda 18 000 fänni!


6. oktoobril andis Depeche Mode Berliini olümpiastaadionil pressikonverentsi, mida soovis lisaks ajakirjanikele vaatama tulla 18 000 fänni. Konverentsil kuulutati välja bändi turnee “Tour of the Universes” Euroopa kuupäevad, seal hulgas ka 25. mail Riias “Skonto” jalgpallistaadionil toimuv kontsert, mille piletid tulevad müüki esmaspäeval, 13. oktoobril kell 10.00.

“Tour of the Universes” saab olema bändi ajaloo ning aasta 2009 kõige suurejoonelisem tuur. Esinemiskohtadeks on valitud vaid suurimad, näiteks “Stade de France” (mahutavus 80 000 inimest), Rooma olümpiastaadion (82 000) ja Berliini olümpiastaadion (74 228).

Lavakujunduse teeb tuntud kunstnik ja fotograaf Anton Corbijn – paljude Depeche Mode ja U2 videote autor ning bändi varasemate tuuride disainer. Kõikidel tuuri kontsertidel kasutab bänd ainult enda tehnikat ja varustust, garanteerides sellega show kõrgeima kvaliteedi.

Konverentsil andsid bändi liikmed Dave Gahan, Martin Gore ja Andrew Fletcher teada ka oma tuleva albumi kohta. Kauaoodatud kaheteistkümnes stuudioalbum on planeeritud välja anda järgmise aasta aprillis. Esimest singlit uuelt albumil võib oodata juba veebruaris. Uue albumi lugusid saab kindlasti kuulda ka Riias.


« Eelmised nädalad