KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Trafficu uus video telekanalite jaoks liiga pikk
Vaata ka VIDEOT!
Trafficu uus video telekanalite jaoks liiga pikk
Vaata ka VIDEOT!
(15 oktoober 2008)
Foto: kaader videost

Trafficu uus video telekanalite jaoks liiga pikk


Teist kauamängivat salvestav ansambel Traffic üllitas unikaalse muusikavideo oma hitt-singlile “Kesköödisko”, mida täispikkuses telepildis paraku ei näe.

Videoloos jälgitakse telesaate “Elukool” valmimist, milles vaatajale õpetatakse tantsusamme, vanadest nahksaabastest moodsate kellarihmade tegemist ning jagatakse muid praktilisi nõuandeid. 1980ndaid pilavas videoloos etendavad Tõnu Oja ja Anu Lamp diskotantsu õpetavaid koreograafe ja saatejuhi rolli täidab teenekas Mati Talvik. Trafficu liikmed on aga kehastunud saate re˛issööriks, kaamerameesteks ja saatekülalisteks. Muusikavideos parodeeritakse muuhulgas televisiooni telgitaguseid, Nõukogude aja kombeid ja kurikuulsat Soome tantsuõpetajat Ake Blomqvisti.

Video loojate andmetel on tegemist Eesti kõigi aegade pikima muusikavideoga, kuna muusikalisele osale eelnev dokumentaalfilm teeb teose kogupikkuseks üle kümne minuti. Eesti telekanalid ei ole aga nõus videot tervenisti näitama ja tele-eetrisse jõuab kõigest kärbitud versioon. Täispikka videot on võimalik vaadata ainult internetis.

“Kesköödisko” video on üleval bändi kodulehel www.traffic.ee ja samuti ka YouTube-i portaalis aadressidel: www.youtube.com/watch?v=_JwPiyjyNjg (video intro) ja www.youtube.com/watch?v=wZSwVJ-0Iiw (muusikavideo).

Loo “Kesköödisko” leiab ka novembris ilmuva Trafficu uue albumi pealt.

Vaata videot siin!« Eelmised nädalad