KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Algas “Just nagu filmis“ konkurssi hääletusvoor!
Algas “Just nagu filmis“ konkurssi hääletusvoor! (9 november 2008)
Foto: Mathias Mazzetti

Algas “Just nagu filmis“ konkurssi hääletusvoor!


Sügisel tegi Forum Cinemas Delfi portaalis video.delfi.ee algust “Just nagu filmis” videokonkursiga. Nüüdseks on edukalt kulgenud ja rohket osavõttu leidnud konkurss lõpule jõudnud ja ees ootab hääletusprotsess, mille tulemusena selguvad ka parimad osavõtjad.

Konkursile olid oodatud kuni minuti pikkused võistlustööd, mille puhul ei olnud nõudeks mitte kulukas teostus või ohtralt eriefekte, vaid julge ning omanäoline lähenemine “just nagu filmis” hetkede tabamisel oma elus, samuti videod, mis sisaldaksid viiteid oma lemmikfilmidele või miks mitte ka mõnele läbinisti omatehtud filmile.

Konkursile laekus kokku 34 võistlustööd – Forum Cinemas tänab kõiki osalejaid! Nüüd on alanud konkursi hääletusvoor. Selleks tuleb end registreerida video.delfi.ee kasutajaks (http://video.delfi.ee/register/) ning seejärel saab kohe asuda hääli andma. Kõik hääled on väga oodatud, sest magus auhind ootab ka Delfi keskkonnas enim hääli saanud võistlustööd.

Klippide hindamine külastajate hääletuse põhjal kestab 14.novembrini ning võitja, kelle valib välja ˛ürii, kuulutatakse välja 21.novembril. Auhinnaks on 100 piletivoucherit ning võidutöö jõuab Forum Cinemas kinodes ka tuhandete filmisõprade ette. Lisaks antakse külastajate hääletustulemuste põhjal välja Delfi lemmiku auhind, milleks on võitja poolt vabalt valitud seanss luksuslikus A.Le Coq Sviidis.


« Eelmised nädalad