KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: ''Just nagu filmis'' konkursi võitjad on selgunud!
''Just nagu filmis'' konkursi võitjad on selgunud! (25 november 2008)
Foto: outnow.ch, filmist ''Ghostbusters"

"Just nagu filmis" videokonkursi võitjad on selgunud!


Forum Cinemas koosöös Delfi Videoga korraldasid 5.septembrist kuni 31. oktoobrini videokonkursi „Just nagu filmis”. Konkursi eesmärgiks oli kutsuda inimesi nägema igapäevast elu läbi filmiprisma ning ise filmimaailma sukelduma. Seda mõtteviisi kannab endas ka Forum Cinemas uus tunnuslause „Just nagu filmis“.

Forum Cinemas palus võistlusel osalejatel filmida üles mõne hetke oma elust või tõlgendada tuntud stseene filmiklassikast. Konkursile laekus kokku 34 võistlustööd.

Tööde seast oli leida nii filmiklassika tõlgendusi kui ta täiesti uusi sü˛eesid ning filmide treilereid. Nii mõnegi video puhul oli tunda väga loomingulist lähenemist ning kindlat operaatori- ja re˛issöörikätt. Eriti rõõmustav oli Forum Cinema esindaja sõnul tegemislust, mis nii mõnegi video puhul väga selgelt paistis.

Forum Cinemas ˛ürii tahaks eraldi ära märkida võistlustöid „Solid – treiler“, „Telefoniputka“, „Teine jaoskond Trailer“, „Psycho“, „Justnagufilmis (Kuidas kaks meest...)“ ning „Rambo II treiler“.

Peaauhind ehk siis võidutöö demonstreerimine Forum Cinemas kinodes ning sada piletivoucherit läks ˛ürii otsuse tulemusena võidutööle „MacGyver intro“, milles filmi autorid olid võtnud nõuks lavastada tuntud teleseriaali „MacGyver“ sissejuhatuse ja tegid seda mõnusa huumoriga, armsalt „kodukootud“ lähenemisviisil ning vaimukalt.

Lisaks antakse külastajate hääletustulemuste põhjal välja Delfi lemmiku auhind. Auhinna (privaatseanssi 40 inimesele Coca-Cola Plazas asuvas A.Le Coq Sviidis vabalt valitud seansile) võitis töö nimega „TheMeteor“.

Lisaks otsustati välja anda kaks ergutusauhinda, et tunnustada noorte filmitegijate panust ning pealehakkamist. Ergutusauhinnad said „Frankenstein“ ning „Ghost Busters“.


« Eelmised nädalad