KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Seitsmeste uudiste erilised lood
tipnevad heategevusgalaga
Seitsmeste uudiste erilised lood
tipnevad heategevusgalaga
(3 detsember 2008)

Seitsmeste uudiste erilised lood tipnevad heategevusgalaga


Tänavune “Eestimaa uhkus” jõuab TV3 eetrisse juba 14.detsembril. Suurejoonelise ja liigutava vastuvõtu tublidele ja kangelaslikele inimestele juhatavad sisse "Seitsmeste uudiste" igaõhtused lood.

TV3 uudistejuhi Märt Treieri kinnitusel on käimas erilised päevad, sest enne galat saab just "Seitsmeste uudiste" vahendusel tuttavaks kümne lihtsa Eesti inimesega, kes on teinud nii suuri tegusid, et neid heategevusgalal südamest tänada.

Sel nädalal on juba eetrisse jõudnud lood tüdrukust, kes käib vabatahtlikult abistamas peret, kus ema põeb rasket haigust ning kriisipsühholoogist, keda on viimasel ajal vajatud pea iga suurema õnnetuse juures.

“Täna õhtul toome vaatajateni loo naisest, kelle päevad mööduvad teisi aidates ja seda hoolimata tema enda tervislikust seisundist,“ rääkis projekti toimetaja, ˛üriiliige ja uudisteankur Sven Soiver. “Olen neid lugusid toimetanud ja neist iga juures hingeliigutust ja imetlust tundnud,” ütles Soiver, kes on Eestimaa uhkuste valiku juures olnud päris algusest.

Kõik uudistesaates tutvustatud kangelased on oodatud pidulikule tänuüritusele Tallinna Reaalkoolis, kus neid austavad avalikkusele tuntud inimesed.

TV3 ja Elioni koostöös toimuv “Eestimaa uhkus 2008” jõuab TV3 eetrisse pühapäeval, 14.detsembril kell 20.20.

Tunnusta inimest, kes on tunnustamist väärt!


« Eelmised nädalad