KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Ilmus Trafficu teine stuudioalbum
Vaata ka VIDEOT!
Ilmus Trafficu teine stuudioalbum
Vaata ka VIDEOT!
(5 detsember 2008)
Foto: Traffic

Ilmus Trafficu teine stuudioalbum


Eesti kitarripopi lipulaev ansambel Traffic on valmis saanud uue albumiga “2”, millelt võib leida üksteist seni plaadistamata lugu. 4. detsembril ilmunud plaadi salvestamine kestis üle aasta ning tegemist on bändi teise kauamängivaga.

2007. aastal ilmunud debüütalbumiga võitis Traffic aasta uue tulija tiitli. Seda kinnitasid nii albumi alusel välja antud Kuldne Plaat kui ˛ürii otsus Eesti Muusikaauhindade galal. “Nüüd on aeg tõestada, et me ei tulnud välja üheks hooajaks,” kommenteerib bändi jaoks olulise sammu astumist Trafficu solist Silver Laas.

“Uus plaat on võrreldes meie debüütalbumiga vaheldusrikkam ja võib-olla ka veidi eklektilisem," selgitab bändi kitarrist ja peamine laulukirjutaja Stig Rästa. Ühe põhjusena toob Stig välja fakti, et vahepeal on bändiga liitunud kitarrist Robert Vaigla.

“Usume, et plaati kuulates tunnevad äratundmisrõõmu Trafficu esimese albumi fännid ning neile lisandub vähemalt samapalju uusi kuulajaid,” on Robert kindel.

Albumil on ka Trafficu viimane hitt “Kesköödisko”, mille muusikavideot on tänaseks Trafficu kodulehel ja erinevates videoportaalides vaadatud üle 100 000 korra.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 10. detsembril Tallinna klubis Hollywood, 12. detsembril Tartu klubis Atlantis, 13. detsembril Haapsalu klubis Africa ja 27. detsembril Pärnu Kuursaalis.
Traffic on: Silver Laas (vokaal), Stig Rästa (kitarr), Robert Vaigla (kitarr), Tõnis Kivisild (basskitarr), Ivo Priilinn (trummid).


Kuula ka Trafficu uut singlit "Tuul" siit:
« Eelmised nädalad