KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Eestimaa uhkuste reas seisavad ka lapsed
Eestimaa uhkuste reas seisavad ka lapsed (10 detsember 2008)
Foto: TV3

Eestimaa uhkuste reas seisavad ka lapsed


Eeloleval pühapäeval TV3 eetrisse jõudval “Eestimaa uhkus 2008” heategevusgalal tänatakse eriliste ja kangelaslike tegude eest inimesi, kes on korda saatnud midagi märksa enamat kui kõrvalseisjad neilt oodata on osanud. Erinevaist Eesti paikadest pärit tublide inimeste seas on nii täiskasvanuid kui lapsi.

Tallinna Reaalkooli aulas astuvad lava valgusvihku näiteks pisipoiss, kes lahendas autoavariis tekkinud keerulise olukorra; neiu, kes tõmbas sõbranna rabalaukast välja; raskelt haige proua, kes aitab teisi; härra, kes päästab oma tegevusega elusid; naine, kes teeb kaugelt enam kui tema amet nõuaks ning veel mitmed suurepärased inimesed, kes väärivad suurimat austust.

Tublidele, vapratele ja headele inimestele annavad sümboolse auhinna üle kuulsad inimesed ning oma kohalolekuga austab Eestimaa uhkuseid ka saali kutsutud publik. “Eestimaa uhkus 2008” patroon on Eri Klas.

“Eestimaa uhkus” toimub TV3 ja Elioni koostöös tänavu juba neljandat korda. Sarnaselt eelmistele aastatele on nüüdki oodata kaunist ja liigutavat vastuvõttu. Galaõhtu juhid on Märt Treier ja Sirje Eesmaa.

“Eestimaa uhkus 2008” on TV3 eetris eeloleval pühapäeval kell 20.20.


« Eelmised nädalad