KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Sarja “Eesti otsib lemmiklaulu” juhib Alari Kivisaar
Sarja “Eesti otsib lemmiklaulu” juhib Alari Kivisaar (26 veebruar 2009)

Saatesarja “Eesti otsib lemmiklaulu” juhib Alari Kivisaar


TV3 kevadhooaja uue muusikasarja ”Eesti otsib lemmiklaulu” saatejuht on Alari Kivisaar.

“Olin hetkegi mõtlemata saatejuhi rolliga nõus. Usun, et tegemist on tänuväärse suurprojektiga, mis on täis muusikalisi üllatusi. Kindlasti tekitab saates kõlavate laulude kuulmine äratundmisrõõmu, nostalgiat ja positiivseid emotsioone,” ütles Alari Kivisaar.

Alari Kivisaar alustas saatejuhikarjääri 90te alguses Raadio Tartus, ta on ka üks Eesti edukamaid DJsid ning plaadifirma OK Records juhtidest. Kivisaare vedamisel ilmus aastaid Eesti muusika kogumik “Eesti Hit”. Alari Kivisaare juhitav hommikuprogramm on ajakirja Nädal küsitluse põhjal tunnistatud seitse aastat järjest parimaks raadiosaateks ning Alari Kivisaar parimaks saatejuhiks. Kivisaar on ka tuntud harrastusfotograaf.

“”Eesti otsib lemmiklaulu” on TV3 kevadhooaja suurprojekt, mille käigus valib rahvas aastakümnete jooksul Eesti artistide esitatud lugude seast välja kõigi aegade kauneima laulu. Tänaseks on pakutud juba üle 400 erineva loo, mis pärit nii Eesti kui välismaa autorite sulest.

Jätkuvalt saab TV3 oma lemmikutest teavitada, selleks palutakse rahval saata oma armastatuima laulu pealkiri ja esitaja postiga aadressil: “Eesti otsib lemmiklaulu”, TV3, Peterburi tee 81, 11415 Tallinn või e-kirjaga aadressil: lemmiklaul@tv3.ee, samuti võib helistada telefonil 699 6800.

Populaarsemad laulud kõlavad Eesti tipplauljate esituses 9osalises telesaates “Eesti otsib lemmiklaulu”. Saatesarja finaalis valivad eestlased telefonihääletusel oma kõigi aegade lemmiku. “Eesti otsib lemmiklaulu“ jõuab TV3 eetrisse märtsikuus.« Eelmised nädalad