KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Eesti Koolimissi toimumiskoht on selgunud
Eesti Koolimissi toimumiskoht on selgunud (27 veebruar 2009)
Foto: Koolimissi valimine. Fotograaf Anton Klink, antonipildid.net

Eesti Koolimissi lõppvõistluse toimumiskoht on selgunud28. märtsil, 2009. aastal toimub juba neljandat aastat üle-eestiline projekt Eesti Koolimiss. Võistlejaid hindab nagu ikka, rahvusvaheline ˛ürii, ning kauneim ja atraktiivseim tüdruk pälvib Eesti Koolimiss 2009 tiitli. Sel aastal toimub Koolimissi lõppvõistlus Café Amigos, VIRU keskuse kompleksis, Tallinnas.

Oodatakse julgeid ja avatud 9.-12. klasside noori. Missiooniks on igal aastal olnud missivõistluse kaudu pakkuda noortele hakkajatele tüdrukutele lavakogemust ja eneseteostusvõimalust. Tänaseks on registreerunud ligi 30 kooli, kelledest enamustel on ka juba finalistid välja valitud. Osalejaid on kõikjalt üle Eesti, nii mandrilt kui ka saartelt, nii vene kui ka eesti õppekeelega, nii kutse- kui ka üldõppega koolidest. Kõigile, kes sooviksid Koolimiss 2009 lõppvõistlusest osa võtta: registreerimine lõpeb kaks nädalat enne lõppvõistlust – 14.03.2009.

Eesti Koolimiss 2009 lõppvõistlus toimub taas kord kahes voorus – osalejatel tuleks 28. märtsi hommikul Café Amigosse kohale tulles kaasa võtta õhtukleit ja spordiriided, hea tuju ja rohkelt toetajaskonda. Päev tõotab tulla pikk, kuid see-eest asjalik ning igati elamusterohke. Eesti Koolimissi peakorraldaja Ruth Ojatalu sõnul või kogemusele tuginedes väita, et tüdrukutel on võita enam kui küll – kõikidega tegeleb professionaalne jumestajate, juuksurite ning abiliste armee, et igaüks võiks tunda end erilisemana ja ilusamana kui kunagi varem. Samuti saavad tüdrukud hea lavakogemuse ning võimaluse avada endale tee laia (modelli)maailma.

Kõikidest tegemistest, toimetamistest ning uute koolide registreerumistest saab lähemalt lugeda koduleheküljelt www.miss.ee

« Eelmised nädalad