KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Madonna kontsert on välja müüdud!
Madonna kontsert on välja müüdud! (7 märts 2009)
Foto: Wikipedia

Madonna kontsert on välja müüdud!


70 000 Madonna kontserdi vabamüüki pandud piletit müüdi välja rekordilise kahe päevaga. Popidiiva Tallinna show piletite müük purustas Metallica 2006aasta müügirekordi, mil Lauluväljak müüdi välja kolme päevaga.

Korraldajad on veendunud, et nad oleksid suutnud müüa ka kaks lauluväljakutäit pileteid, kuid kahjuks polevat Lauluväljak kummist…

Kõik Madonna kontserdile müüdud piletid (sh. ka turvapaberil väljastatud piletid) on varustatud unikaalse triipkoodiga. Kõik piletid on ainulaadsed ja kordumatud ning skaneeritakse sisenemisel Lauluväljaku väravates, s.h. ka paberpiletid. Ainult skänneerimine tagab piletiomanikule sisenemisõiguse. Peale triipkoodi esmakordset lugemist ja kasutamist muutub see automaatselt kehtetuks. Sisse pääseb ainult esimene isik, kes esitab kehtiva triipkoodi. Piletit kopeerides või uuesti sama piletit esitades ei pääse enam sisse. Sama reegel kehtib ka paberpiletitele.

“Palun kõiki Madonna fänne mitte mingil juhul osta kellegi käest piletit kuna üks klient sai osta vaid maksimum kuus piletit ja ametlikke pileteid mitte kusagil peale Ticketpro süsteemi Eestis ei müüda. Madonna pileti ainuke oluline turvaelement on pileti triipkood – kui keegi laseb näiteks sõbral oma e-pileti või ka paberpileti triipkoodi kopeerida ja püüab samas ka oma piletiga sisse saada siis sisse saab AINULT esimese koodi omanik,» kommenteerib kontserdi peaprodutsent Peeter Rebane.

Kokku müüdi Madonna Tallinna kontserdile 70 300 piletit.

Popikuninganna Madonna esineb esmakordselt Baltikumis 4. augustil Tallinna Lauluväljakul. Madonna tuleb Eestisse oma ülieduka maailmaturnee “The Sticky & Sweet Tour” raames. Kontserdi erikülaliseks on maailma üks tuntumaid DJsid Paul Oakenfold.


« Eelmised nädalad