KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Lotte kutsub kinno mängima ja filme vaatama!
Lotte kutsub kinno mängima ja filme vaatama! (21 märts 2009)

Vahva koeratüdruk Lotte kutsub kõiki lapsi

Sõpruse kinno mängima ja kevadisi filme vaatama!Märtsikuu kahel viimasel nädalavahetusel avab multilaeka ja mängib lastega kinos kõikide laste suur sõber Lotte. Pärast mängumöllu linastuvad kevadeteemalised animatsioonifilmid. Seekord tulevad ekraanile legendaarse “Ramsese vembud” animatsiooni esimesed kolm osa ning humoorika joonisfilmiseriaali „Tom ja Fluffy“ valitud seeriad.

RAMSESE VEMBUD

Lotte-filmide re˛issööri Heiki Ernitsa varased lastefilmid heasüdamliku jahikoera Ramsese seiklustest põhinevad Edgar Valteri karikatuurikogumikul. Sõnatud, ent igavesti vahvad joonislood räägivad Ramsese ja tema peremehe seiklustest jahil, kalapüügil ning juhtumistest linnas.

TOM JA FLUFFY

Väike küla suure mere ääres, kus elavad kaks vahvat koera, Tom ja Fluffy, ning palju muid tegelasi: nende sõber, leiutajast koer Oskar, maailmarändurist koer Klaus, putukaema Anna oma kolme vallatu putukalapsega – kõik nad kokku ongi tegelasteks lastele mõeldud humoorikas joonisfilmiseriaalis. Heiki Ernitsa ja Janno Põldma loodud "Tom ja Fluffy" on justkui eellugu Lotte-filmidele, siin tutvustatakse hilisematest filmidest tuntud tegelasi esmakordselt.

Tule koos pere ja sõpradega Lottega mängima ning vahvaid animatsioone suurelt ekraanilt vaatama!

Mudilaste multilaeka avab koeratüdruk Lotte Sõpruse kinos 21., 22., 28, ja 29. märtsi hommikutel kl 11:00. Piletid 35-50 krooni.


« Eelmised nädalad