KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Uus raamat: “Kättemaksukontor. Fänniraamat”
Uus raamat: “Kättemaksukontor. Fänniraamat” (27 detsember 2012)

Mihkel Ulman

“Kättemaksukontor. Fänniraamat”


(Tänapäev)

See raamat sündis tänu „Kättemaksukontori“ fännide innustavale energiale ja on mõeldud eeskätt neile, kuid muhedat lugemist on siin kõigile pereliikmetele Tegelaste tutvustuste, fotogaleriide, nuputamise ja pildimängu kõrval leiate raamatu vahelt ka uhke ilupildi sängi kohale riputamiseks ning kleepsud erilistesse kohtadesse kleepimiseks. No ja loomulikult on raamatul raviomadused – selle lugemine soodustab seedimist, teritab mõistust ja tõstab tuju!

Kõik Kättemaksukontori fännid, see raamat on Teile! Jälgides uudiseid ja sotsiaalmeediat, siis tundub, et Kättemaksukontoril on tõepoolest lugematul hulgal fänne, no meenutagem kasvõi üritust Kaubamajas, kus fännid peategelaste autogramme jahtisid.

Vaatamata sellele, et raamatu esimene tiraa˛ selle aasta lõpus otsa sai, siis tasub valvel ja tähelepanelik olla jaanuarikuu alguses, kui teose kordustrükk müüki tuleb.

Mulle ei meenu ühtegi fänniraamatut, mis oleks tehtud kodumaise telesarja kohta (välismaal on välismaiste sarjade kohta selliseid fännikaid ikka ja jälle ilmunud), kuid see esimene kohalik fänniraamat on igati lahe.

Alustuseks saab lugeja kolmest sarmikast peategelasest lühiinfo: Frida, Marioni ja Häidi kohta on täidetud ankeedid (vanused, tähtkujud, lemmitegevused jne).
Sellele järgnevad pikemad lood peategelastest, kuidas Kättemaksukontor sündis, kuidas naised tuttavaks said jpm.

Kuid see pole veel mitte sugugi kõik. Sarjas on olnud ka teisi põnevaid tegelaskujusid, kes olulise tähtsusega nii Fridale, Marionile kui ka Häidile: politseinik Tiit Marvel, Martin Arrak, välisluure ohvitser Karl Suur, Kaur Moks, politseinik Rein Pihelgas, politseiuurijad Gerth Maango ja Kaspar Tuvi, kriminalist Sonja Säde jpt. Juttu tuleb ka teistest kõrvaltegelastest, kes sarjast läbi lipsanud. Lisaks räägitakse atribuutikast, mis peategelastele oluline on: autodest, mootorrattast, kaisuloomadest…

Raamatuga on kaasas ka üks väike poster ning päris palju toredaid kleepse – lausa 22 tükki!

Kättumaksukontori fänniraamat on tõeliselt lahe. Loodetavasti ilmub uhkeid fänniraamatuid veel teisigi, sest Eestimaal on ju veel teisigi vahvaid telesarju.

Tekst: Marko Tiidelepp


« Eelmised nädalad