KNUPS - 9-15 aastastele » Uudised

Uudised: Uus raamat: One Direction. Tõeline fänniraamat.
Uus raamat: One Direction. Tõeline fänniraamat. (29 oktoober 2013)

Sarah-Louise James


“One Direction. Tõeline fänniraamat, mis hoiab teid terve öö üleval”


(Tänapäev)

1D-deliirium vallutab maailma. Viis andekat noort meest, rekordeid purustavad noored superstaarid, on hakkamist täis ja soovivad saada kõige suuremateks! See raamat sisaldab kõike, mida lugejal on tarvis teada Niallist, Zaynist, Liamist, Harryst ja Louisist- nemad ongi One Direction!


Kes oleks paar aastat tagasi suutnud uskuda, et poistebändist One Direction saab ülemaailmne fenomen, mis hullutab miljoneid muusikasõpru nii Euroopas, USAs kui ka mujal maailmas.

Üsna uskumatu kiirusega popmuusika maailma kõige kirkamasse tippu tõusnud One Direction koosneb noortest kuttidest, kes hullutavad eelkõige tüdrukuid, kuid usun, et nende fännide hulgas on kindlasti ka poisslapsi.

Fänniraamatule on pandud vahva lisapealkiri – hoiab teid terve öö üleval. Usun, et tõelist fänni kindlasti. Teisalt on see sedavõrd lühike, et raamat saabki ühe ööga läbi.

Aga raamatust ikka ka.
Lugeja saab tuttavaks One Directioni ja kõigi selle menuka bändi liikmetega. Räägitakse põnevaid fakte kõikide kuttide kohta, bändi varajastest aastatest ning sellest, mida poisid oma kodudest arvavad.
Juttu tehakse talendisaatest “X Factor”, milles One Direction esile kerkis. See juhtus paljuski tänu Simon Cowelli suurepärasele tööle ja andele õiged poisid kokku viia. Lisaks pajatatakse esimesest kontsertturneest, läbimurdest Suurbritannias ja kohalikest fännidest.

Saame teada, millised tüdrukud poistele meeldivad ja kuidas bändiliikmed omavahel läbi saavad. Seejärel antakse ülevaade läbimurdest USAs ja sellest, kuidas One Direction USAs igasuguseid rekordeid purustas. Juttu tuleb One Directioni stiilist, maailma vallutamisest, edust ja auhindadest, kaubandusest ja sellest, kuidas poistele puhata meeldib.
Põnev on peatükk One Directioni kuulsatest fännidest.

Viimases peatükis piilutakse tuleviku poole. Seega on kõik vajalik One Directioni fännidele ühtede kaante vahel. Raamatus on palju fotosid ning formaatki on esinduslik – mõnusalt suur, et uhke kohe kätte võtta.

Mulle meeldib. Kahju on vaid sellest, et minu nooruses selliseid fänniraamatuid ei ilmunud nende bändide kohta, mis siis populaarsed olid. Nii ei jäägi muud üle, kui piiluda, mida tänased lapsed ja noored fännavad.

Marko Tiidelepp


« Eelmised nädalad