Mängutoad ja sünnipäevad

Laste sünnipäev Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinnas  

Laste sünnipäev Eesti Lastekirjanduse Keskuses Tallinnas

Sünnipäev on eriline päev. Seetõttu pakume teile ainulaadset võimalust pidada lapse sünnipäev meie kaunis majas raamatulugude keskel. Meil on põnevad, harivad ja meeldejäävad sünnipäevaprogrammid lastele vanuses 6-11 aastat. Sünnipäevapidu toimub maja kõikidel korrustel: tutvume Edgar Valteri galerii ja raamatukoguga, nuputame ja mõistatame varakambris, meisterdame luugisaalis ning istume peolauda muinasjutupööningul. Sünnipäeva seltskonna suurus on kuni 16 last ja täiskasvanud saatjad.

 

Pidude toimumisaeg on septembrist maini: laupäeval kell 14.00-16.30 ja reedel kell 17.00-19.30. Suvekuudel (juunist augustini) vastavalt võimalusele tööpäevadel kell 17.00-19.30.

 

Peo hind: 144 eurot

Info ja broneerimine: katrin[at]elk.ee või 617 7233.

 
Hind sisaldab

  • Temaatilise sünnipäevapeo programmi läbiviimist algusest lõpuni
  • Pööningusaali ja köögi kasutust koos nõudega
  • Ringkäiku keskuses
  • Mängude ja käelise tegevuse juhendamist
  • Meisterdamise vahendeid
  • Ühe auto parkimise võimalust keskuse hoovis

Sünnipäevapeo teemad

1.     HALDJATE JA PRINTSESSIDE PIDU – kes meist ei oleks väikese tüdrukuna unistanud läbipaistvatest tiibadest või võlukepikesest või mõelnud, kas konn võib printsiks muutuda? Üks väike haldjas on kindlasti peidus igas väikeses ja suures tüdrukus!

2.     MUINASJUTULINE PIDU - neile, kes võiksid lõputult kuulata lugusid pöidla pikkusest tüdrukust, metsa all kepslevatest notsudest, mustade juuste ja lumivalge nahaga kaunitarist ning tema seitsmest sõbrast, 100 aastat maganud printsessist, mööda juukseid kõrgesse torni roninud printsist, kristallkinga kaotanud tüdrukust jne.

3.     TONDI- ja METSAKOLLIPIDU - eriti sobilik mõnusatele marakrattidele ja neile, kellele oleks aeg-ajalt justkui nukitsad pähe kasvanud ja kes ei pelga tondijutte. Aga ka kõige suurtemate sarvedega Nukitsast saab ühel ilusal päikesepaistelisel päeval vahva naerusuine silmarõõm.

4.     RAAMATUSÕPRADE PIDU – kui sa tunned, et oled tontide, muinasjuttude ja haldjate jaoks „liiga suureks“ kasvanud, aga ometi meeldivad sulle väga raamatud, siis võta oma sõbrad kaasa ja teeme koos ühe vahva raamatupeo.

 « Vaata teisi