Mängutoad ja sünnipäevad

Teistsugune lapse sünnipäev Loodusmuuseumis  

  

Kui otsite erilist ja meeldejäävat paika lapse sünnipäeva korraldamiseks, on Loodusmuuseum õige valik!

 
Sünnipäevaprogrammide võimalusi:
* Muuseumituur otsimis- ja avastamismängudega.
* Pidu metsas. Metsaelanike tundmaõppimine lõbusas ja loovas vormis.
* Maailma avastamine läbi mikroskoobi: nähtamatu muutub nähtavaks. (Sobib pigem väiksemaarvulisele sünnipäevaseltskonnale).
* Sünnipäev Avastuste Ruumis. Lapsed saavad katsudes, kuulates, vaadates ja nuusutades teada, kuidas loomad maailma tajuvad. Ruumis on erinevad multimeedia lahendused;
* Sünnipäev linnalooduses. Tunniajane linnalooduse avastamine Šnelli pargis ning seejärel tunniajane programm Loodusmuuseumis.
* Matk Harku metsas. Linnulaulu kuulamine, taimede tundmaõppimine, loomade tegevusjälgede uurimine ning toredate loodusega seotud mängude mängimine. Sünnipäeva pikniku saab pidada pinkidega varjualuses.

  
Programmi koostamisel oleme paindlikud – arvestame sünnipäevalapse ning külaliste vanuse, huvide ja soovidega. 
Sünnipäevapidu kestab kaks tundi. Võimalik pidada nii nädala sees kui ka nädalavahetusel, nii hommikul kui ka õhtupoolikul.

 
Lapsevanem Kaili kommentaar:
Laste sünnipäevad toimuvad tavaliselt mängutubades ning pidu teha muuseumis tundus väga põnev ja teistsugune, samuti väga hariv nii lastele kui täiskasvanutele. Kui muidu peavad lapsevanemad mängutubades niisama ootama ja vaatama, kuidas laps mängib, siis Loodusmuuseumis oli põnev ka vanematel.
Väga meeldis sünnipäeva läbiviija, kes lastega tegeles. Ta oli lausa super. Kõik lapsed kuulasid teda põnevil ja tegid kõiki mänge kaasa, eriti arvestades, et laste vanus oli 3-4 aastat.
Samuti meeldis peoruumi olemasolu, kus sai sööke/jooke serveerida. Loodusmuuseum on vaheldus tavapärasele pallimeredele ja liuväljadele. Kõik külalised olid lahkudes väga rahul ja lapsed rääkisid veel pikka aega tagant järgi, kui põnev seal oli.

   
Täpsem info ja hinnakiri Eesti Loodusmuuseumi kodulehelt: www.loodusmuuseum.ee/teenused/lastesynnipaev« Vaata teisi