Mängutoad ja sünnipäevad

*ALIBABA JUNIOR* muinasjutumaailm Pirital, Tallinnas  

 

 Alibaba Junior on linna populaarne mängumaa alates aastast 2012. See on muinasjutumaailm väiksematele lastele vanuses 1 – 6 aastat.

Suur ja avar ruum (278m2) originaalsisekujundusega. Mängutoal on omapärane ruumilahendus, et vanemad saaksid oma lastel silma peal hoida. Suur ja mugav istumiskoht täiskasvanutele. Istumiskoha kõrval on suur aiaga piiratud ala beebidele. Lastele on vastava kõrgusega laud ja toolid.

  

 • Palju igasuguseid erinevaid pealeistutavaid autosid ja muidugi piisavalt ruumi nendega sõita.
 • Maailma suurima mänguasjade tootja Step2 hitid: kutsuv mäetippronimiskeskus, mille tipp on enam kui 2 meetri kõrgusel, ronimisseina ja kiigeosaga mängukeskus ning ekstreemne liumägi (laste lemmik!).
 • Tüdrukutel on oma printsessi-teemaline ala koos kvaliteetse mänguköögiga ja nukumajaga, samuti on olemas nukuvoodid, vankrid. Preilide lemmikuks on uhke printsessi loss! 2.5m kõrge, roosa, tornidega ja just printsessimõõtu.

  

 • Poistel on oma piraadi-teemaline ala koos mängulaevaga. On aeg heisata purjed ja suunduda põnevale merereisile!
  • Suurel ekraanil on võimalik mängida Wii mänge, vaadata multikaid ja filme. Olemas on ka CD mängija ja armsad lastelaulude plaadid (est/rus).

  

 • Suvel 2015 toimus Alibaba Junioris suurem värskenduskuur! Rohkem mänguasju, rohkem istumiskohti nii täiskasvatutele, kui ka lastele, super kvaliteetne ronimislinnak Soomest, mis on täiesti ohutu ka kõige pisematele lastele...ja palju palju muud!  Ootame Teid uudistama!

   

  UUS TEENUS:  ASTU SISSE JA MÄNGI!!!

  Esmaspäeviti ja neljapäeviti, 10.00-14.00

  Päevapilet: 5 eur

   

  Külastage meid:

   

  www.alibaba.ee

  Regati pst. 1, Pirita (Pirita Top Spa hotelli vastas)

  Tel. 55 59 50 59

  e-mail: pidu@alibaba.ee

   

  Hakka meie fänniks Facebookis ja jaga oma sõpradega infot.

  www.facebook.com/Alibabamangutuba« Vaata teisi