Mängutoad ja sünnipäevad

UUS! LUSTIPIDU SUURGILDIS  

Eesti Ajaloomuuseum pakub võimalust korraldada lapse sünnipäevapidu keskaegses Suurgildi hoones.


LUSTIPIDU SUURGILDIS

Sünnipäevaprogramm „Lustipidu Suurgildis“ kutsub lapsi lõbusale Suurgildi peole, mis lähtub keskaegsetest kommetest. Üheskoos uuritakse, mida keskajal pidulaualt leida võis, millest söödi ja mida peole selga pandi. Muidugi mängitakse ja tantsitakse nagu Suurgildile kohane. Iga laps saab endale meisterdada ka keskaegse maski.


GILDI GILBERTI SALADUS


Sünnipäevaprogramm „Gildi Gilberti saladus" viib osalised avastusretkele ajaloolises gildihoones. Suurgildi maja saalidesse on peidetud laekad, mis sisaldavad küsimusi ajaloost. Nendele vastuste otsimine pakub osalejatele põnevust ja avastamisrõõmu. Programm on mänguline ja aktiivne ning ei eelda osalejatelt ajalooteadmisi. Küll aga saab mängu käigus teada nii mõndagi põnevat minevikust.


IVO SCHENKENBERG JA TALLINNA PÄÄSTMINE

Eesti Ajaloomuuseumi uue seikluliku sünnipäevaprogrammi "Ivo Scenkenberg  ja Tallinna päästmine" tegevus toimub 16. sajandi Tallinnas, mil linna asusid piirama vaenlase väed. Sünnipäevalised saavad kehastuda linna kaitsjateks, kelle ülesanne on kodulinn vaenlase käest päästa. Programmis olevate erinevate ülesannete ja salakirjade lahendamine nõuab nii head nuputamis-ja arutlusoskust kui ka osavust, orineteerumisvõimet, teravat kuulmist ning nägemist. Sünnipäevaprogramm sobib suurepäraselt nii poistele kui tüdrukutele.
 

PROGRAMMIDE TINGIMUSED

Programmi juhendab programmijuht.

 

Sünnipäevaprogramm kestab kuni kaks tundi (koos sünnipäevalauaga u 2,5 h) ja sobib lastele vanuses 6-9 aastat.

 

Grupi suurus on kuni 15 last. Kui grupp on suurem, lisandub iga grupi piirsuurust ületava lapse eest veel muuseumipilet 2 eurot.

 

Programmi hind on 150 eurot (sh käibemaks).

 

Reti Meema

Kommunikatsioonijuht

reti.meema@ajaloomuuseum.ee

Tel: 6968 626

Mob: 5650 3357

Eesti Ajaloomuuseum

Pirita tee 56, 10127 Tallinn

www.ajaloomuuseum.ee« Vaata teisi